5 Nisan 2015 Tarihli Gezi Organizasyonu Hakkında.

SsTeam

Yönetici
Sevgili Üyelerimiz,

5 Nisan 2015 Tarihinde ailecek kahvaltı mangal vs gezi organizasyonu düzenlemeyi düşünüyorum bu konuda sizlerinde fikirlerinizi bekliyorum buluşmayı nerede yapalım yiyecek içecek işini kendi aramızda doğada kendin pişir kendin yemi yapalım yoksa bir yer bulalım ora-damı halledelim yemek işini.

mehmet82

Moderator
OOo katılım şu anda bu kadarsa hafta sonunu düşünemiyorum ismail abi biz size çaya geliriz ailecek.:mshareketliifade118
Hafta sonu hanımın doğum günü organizasyon olursa sizle bir pasta keseriz akşamada arkadaşlarla buluşuruz diye hayal ediyorum tabi plan yapmadım daha.

SsTeam

Yönetici
o gün gelsin tabiki duruma göre bakarız abi ;) evet başka katılım sağlayan var mı beyler :afro:

SsTeam

Yönetici
Katilim sağliyanlar

admin
mehmet82
erkinali
cengiz67
vedaterdonmez

---------------------------------------------

katilim sağlayacaklar arkadaşlar yukarida yazilan isim listesinin altina ismini yazip kopyalayip kendi mesaj bolumunden eklesin dider arkadaslarda ayni sekilde devam etsin lutfen :)

mehmet82

Moderator
Fikir olarak sunuyorum Darıca Hayvanat Bahçesi değişik olur. Baya büyük orası biraz vaktimizi alır gezmesi.

ahmetersin

Moderator
Abi benim henüz belli değil malum uzun vadeli plan yapamıyorum yarın akşama kadar kesin söylemiş olurum

Sent from my iPhone using Tapatalk

SsTeam

Yönetici
arkadaşlar yarın kahvaltılıklarımızı demliğimizi çayımızı şekerimizi vs alıp beykoz taraflarında daha önce gittiğimiz güzel bir tepe vardı domuz avlamıştılar veya ona benzer bir yer şehir gürültüsünden uzak sakin bir yere gidip kahvaltı ve mangalmı yapsak nedersiniz.

SsTeam

Yönetici
Yeterli katılım sağlanamadığı ve hava soğuk ve ruzgarlı olduğu için önümüzdeki haftaya ertelenmiştir