2015 Model Tivoli İstanbul Auto Show'da Görücüye Çıktı

SsTeam

Yönetici
Mayıs 2015'te İstanbul'da gerçekleştirilecek olan Auto Show'da SSangYong, Tivoli modelini tanıtacak.Güney Kore'den dünyaya açılan otomotiv markası SSangYong, B segmentinde yer alan kompakt SUV'u Tivoli, ekim ayında yapılan Paris Otomobil Fuarında tanıtılmıştı.Tasarım olarak sportif bir görünüme sahip Tivoli, hem benzinli hem de dizel motor seçenekleriyle pazardaki yerini alacak.

SSangYong'tan yapılan açıklamalara göre aracın iç tasarımında son teknolojiler kullanılacak ve sürücüye üst düzey kolaylıklar sağlayacak.

Yakıt tüketimi bakımından da son derece duyarlı olacak olan Tivoli 2 veya 4 çekiş seçeneklerine sahip olacak.Ayrıca Tivoli'de ESP sistemi, 7 hava yastığı, ani fren sistemi gibi güvenliği sağlayacak her türlü detay bulunuyor.Dizel motor seçeneğinde 110-120 MG/KM Co2 salınımı, benzinli motor seçeneğinde ise 140-150 mg/km Co2 salınımı gerçekleşiyor.

SSangYong Tivoli,2015 yılında Güney Kore'de satışa çıkacak ve 2015 yılının ortalarına doğru tüm dünyada satışa sunulacak.Ayrıca Mayıs ayında İstanbul Auto Show'da Türk müşterilerin beğenisine sunulacak.

 

cavdare

Moderator
Cevap: 2015 SSangYong Tivoli İstanbul Auto Show'da Görücüye Çıkıyor

küçük araçlar pek ilgimi çekmesede güzel görünüyor... piyasadaki eşdeğerleriyle kıyaslayınca çok daha güzel olduğunu söyleyebilirim...belki tivolinin hatırına ssangyonun bilinirliği artarda bizim araçlarımızda hak ettiği değeri görür...satılan araç sayısı dolayısıyla usta sayısı artar...
 

Üst