(2015 Korando)" adlı videoyu izleyin

Giderek küresel tasarım standartlarını yakalıyorlar ancak 'turismo' dedikleri araç halâ eski tasarımcılarından tam olarak kurtulamadıklarını gösteriyor. Bu konuda kia'yı örnek almalılar bence.

cavdare

Moderator
ben ne yaptıklarını anlayamadım--tivoli ile korandonun farkı ne- turismo rekxtonun yerinemi--her sene isimleri değiceklermi,
şu an türkiyede korando- dexton- rodius - korando sport ile 4 farklı ebatta aracı var, bunların dışına çıkmaya gerek varmı-- tivoli -ve long versiyonu korando ve rextonun yerinimi alacak-ayrı bir sınıfsa farkı ne- turismo ne....
bilgisayar kitlendi...ben soruyu çözemedim,,,
horoza sormuşlar tavukmu yumurtadan çıkar- yumurtamı tavuktan,,
" ben İŞimi yaparım gerisine karışmam" demiş
şimdi bende 4*4 korando sport dışına karışmayayım... ne yaptıklarını anlayamadım...

Kafa karıştırıcı birşey yok Ertuğrul aslında. Herşey olduğu gibi kalıyor. Tivoli 'B segment Small Crossover' denilen yeni bir segment için üretilmiş. Model gamına ekleniyor. Yani Korando c'nin yerini almıyor.

'Korean do' (koreli yapıyor) sloganından hareketle 'korando' ismini türettiler. Sonra da Actyon ve Kyron'ları ismen 'Korando' yaptılar. Tamamen kurumsal markalama çalışmaları.

F

falken34

kortandoya veya korando sporta 1,6dizel otomatik 4x4 koysalar
yok satar yemin ederim :D