DUYURU 2015 club bowling turnuvası

SsTeam

Yönetici
Sevgili Arkadaşlar.

2015 yılı Ocak ayı içinde klubumuz dahilinde bir bowling turnuvası düzenlemeyi planlıyorum. Turnuva şeklinde olacak ve katılımcı sayısına göre turnuva düzenlenecek.
İlgili turnuva için katılım organizasyonlarını düzenlemek üzere kaç kişinin katılacağını belirlemek istiyorum. Bunu belirledikten sonra takım isimleri organizasyonu ile diğer düzenlemeleri yapıp turnuvanın yapılacağı yeri ayarlayacağım. Bu noktada tüm ssangyong ailesi dahil olacak. Sponsor katılımı sağlayabilirsek 1-2-3 kupa ve hediyeler 4-5 im incilere teşvik hediyeleri, tüm katılımcılara t-shirt vs. gibi çok geniş kapsamlı bir çalışma olacak. konuya ilişkin olarak fikir , sponsor olma yada sponsor olacaklar , üretim ve katkı sağlayabilecek arkadaşlar benimle direkt kontakt kurabilirler..
şimdiden hayırlı olsun , hem clubumuz açısından hemde çok eğlenceli bir çalışma olacak.
Yıllar önce çok büyük bir ingiliz giyim markası (müşterimdi) için bu organizasyonu yaptık ve geleneksel hale getirdik. 4 sene sürdürdük ,sonra ben işten ayrılınca firma geleneği bitirdi. acaip bir katılım , güzel günler. tek günde bitmediği için de yılda bir kez dahi olsa güzel bir aktivite oluyor. velhasıl bilgi ve düşüncelerinizi aynı zamanda da takım oluşturmak için bowling oyuncu listelerini bekliyorum.
DİKKAT : organizasyonun büyüklüğüne göre tarih değişkenlik arz edebilir.

İsmailim bu arada konu üzerine görüşelim , çok daha kapsamlı ve büyük düşünüyorum bu organizasyonu.

SsTeam

Yönetici
Güzel organizasyon abi öncelikle üyelerimiz arasından kimler katılmak ister onu netleştirelim nitekim sayı az olursa olmaz.

SsTeam

Yönetici
tüm katılımcıları belirleyelim, buna göre farklı düşüncelerimde var... evet klup kimler oynamak istiyor...

rextonmert

Moderator
Acaba sayın adminim clup üyeleri olarak aramızda bir ücret toplayıp kimlik kartı gibi bişeymi bastırsak nasıl olur sizce.

SsTeam

Yönetici
O konu ile ilgili çalışmamız var fakat yükseltme işinden ona vakit bulamadık daha

rextonmert

Moderator
Abi zaten bu araç yükseltme işi bizi yakında bitirecek kesicek delicek yer kalmıcak en sonunda bizim arabaları jilet yapıcaklar:D

V

vedaterdönmez

Bugün itibari ile fotoğraf paylasmiycam işlemler bitene kadar

SsTeam

Yönetici
kardeşler asıl konuya dönelim konu başlığı altındaki detaya , ismailim sende herkese bir toplu mesaj gönderirimisin bowling katılımı için , konu başlığınıda gönderirsen organizasyonu yapalım yaw..