2014 model Korando Sports AT SE ile aranıza katılıyorum.

Merhaba arkadaşlar, haftabaşında 2014 model bir Korando Sports AT SE almak üzere kapora verdim. Önümüdeki günlerde aracı teslim alacağım. Ankara'da ikamet ediyorum. İlk defa SsangYong sahibi olacağım. Aracı almaya karar verdmeden önce oldukça kapsamlı bir araştırma ve test sürüşü yaptım. Aldığım karardan pişman olmayacağımı umuyorum. Oluşturduğunuz websitesi ve forum çok faydalı. Ben de bundan sonra mümkün olduğunca katkı sağlamaya çalışacağım. Ayrıca SsangYong kullanıcıları olarak yakın iletişimde olup birbirimize farklı konularda destek olmamızın çok yararlı olacağını düşünüyorum. Bu siteyi hazırlayan tüm arkadaşlara teşekkürler, herkese selamlar...

Hoşgeldiniz Hayırlı Uğurlu Kazasız Belasız Ve cezasız sürüşler dilerim gönlünüzdeki ejderi bulmuşsunuz :)

bariskonor

Moderator
Mehmet Bey hoşgeldiniz.
Ben de yeniyim ve ben de Ssangyong kararı aşamasındayım. Ankara'dan bir kişi daha görmek oldukça sevindirici. Zira ezici bir İstanbul çoğunluğu var :adoration:
Alım sırasında hangi araçları test ettiniz? Daha önce kullandığınız neydi ve Korando Sports almaya sizi ne itti? Açıklarsanız ben de bu bilgilerden yararlanmış olurum.
Şimdiden hayırlı olsun. Kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

SsTeam

Yönetici
hayırlı olsun , kazasız belasız sürüşler , ağız tadı ile binmeyi nasip etsin rabbim..

Barış Bey, önceki aracım 2011 model benzinli Opel Astra Classic III HB Easytronic konfor paketti. Aracı Kasım ayı başında saattım ve ondan sonra bir çok marka ve modeli inceledim, karşılaştırdım ve en sonunda vergi (ÖTV) avantajı ve sürüş zevki nedeniyle bir pick-up almaya karar verdim. İnternet ve diğer kaynaklardan edindiğim bilgiler ışığında kalite, donanım, performans ile fiyat ilişkisi en iyi olan Korando Sports'a yoğunlaştım. Ankara Konya yolundaki SsangYong şubesinde deneme sürüşü yaptıktan sonra ise kesin kararımı verdim. Doğrusu sürüşten o kadar memnun kaldım ki diğer pick-upları denemeye bile gerek görmedim. Eğer bu sınıfta bir araç düşünüyorsanız en yakın zamanda deneme sürüşü yapmanızı öneririm. İyi dilekleriniz için teşekkürler. Başka sorunuz varsa (PM) özel mesaj gönderebilirsiniz. Selamlar...

Tüm arkadaşlara iyi dilekleri için teşekkür ediyorum. Ankara'da Korando Sports sahibi olan arkadaşlar varsa tanışmak isterim.

F

falken34

hayırlı olsun.allah kaza bela vermesin.
korando sports güzel araçç4x4 olanı da gelse daha güzel olacak :D

ugurdeniz

Moderator
hayırlı olsun.allah kaza bela vermesin.
korando sports güzel araçç4x4 olanı da gelse daha güzel olacak :D
valla ben de korando'nun 4x4 olarak üretilmesi taraftarıyım ama cavdare vergi-mergi diyordu dün :) :)

yeni üye arkadaş, çok çok çok hayırlı uğurlu olsun aracın.
araçla her türlü tecrübeni buraya yazmanı bekleriz.
ilk depo benzin tüketimin çok fazla olacak, bu , çok doğal birşey. sakın ürkme . düzelecek. bütün markalarda böyledir.
görüşürüz

cavdare

Moderator
ben demiyom .devlet diyor. biraz komplo teorisi üreteyim. doğuş grubu amaroka rakip olmasın diye böyle bir vergi koydurmuş.. modele özel vergi gibi duruyor.. :)
şahsi görüşüm tvoli mivoli hikaye, ekstra vergisiz 4*4 korando sport gelse en çok satracak araç o olurdu.

F

falken34

Abi sahsuvaroglu korando sports 4x4 için kasa yapmayı planliyormus. Mitsibishinin l200lerde Vergiden yirtmak için burada kasa yaptığı gibi kasa yaptiracakmis

F

falken34

Mart ayını bekliyoruz. İnşallah güzel haberler verecek sahsuvaroglu