2008 model Actyon Sports 4x4 veya Kyron 4x4 arıyorum

Başlıkta da belirttiğim üzere 2008 model Actyon Sports 4x4 veya Kyron 4x4 arıyorum..
Km si yaşına uygun, ticari amaçla kullanılmamış, yaşına göre bir iki lokal boyası olabilir, otomatik vites, Mümkünse çeki demirli Temiz dosta gidecek bir araç bakıyorum..

cavdare

Moderator
bence rakamı ver daha rahat olur... anladığım kadarıyla bütçen kısıtlı..maks rakamını ver gelen önerileri beğenirsen değerlendirirsin...sadece üst rakamını ve olmazsa olmazlarını yaz...mesela otomatik olmazsa olmazmı-kyronla actyonsport arasında baya bir fiyat farkı var.. ikisi için çıkabileceğin rakamlar aynımı farklımı- km için üst limitin varmı...(

bence rakamı ver daha rahat olur... anladığım kadarıyla bütçen kısıtlı..maks rakamını ver gelen önerileri beğenirsen değerlendirirsin...sadece üst rakamını ve olmazsa olmazlarını yaz...mesela otomatik olmazsa olmazmı-kyronla actyonsport arasında baya bir fiyat farkı var.. ikisi için çıkabileceğin rakamlar aynımı farklımı- km için üst limitin varmı...(
Haklısınız.
Olmazsa olmazım, kazasız, tercihen boyasız veya çok az lokal boyalı, otomatik şanzıman..
Fiyat olarak Actyon Sports 4x4 için maksimum 30 bin TL (Aracın durumuna bağlı olarak)
Kyron 4x4 için ise max 40 bin TL..
:encouragement::encouragement::encouragement: