0 Şanzıman servislerde kalmamis

Arkadaşlar merhaba aracımı bayramdan önce Gürcan oto Maslak a bırakmıştım şanzıman değişimi için ancak ellerinde şanzıman kalmadığı için yaklaşık 1 ay kalacak araç bu konuda bilgi sahibi olan varmıdır

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar merhaba aracımı bayramdan önce Gürcan oto Maslak a bırakmıştım şanzıman değişimi için ancak ellerinde şanzıman kalmadığı için yaklaşık 1 ay kalacak araç bu konuda bilgi sahibi olan varmıdır

ibrahim bey diğer illerde ki bayileri araştırdınızmı acaba parcayı isteyip orada montajını yaptırabilirsiniz.yanlız siz kendiniz bayileri arayıp sorarsanız daha cabuk ve etkili sonuç alırsınız diye düşünüyorum.

Alper

Moderator
Sanırım getirtecekler. Getirdikleri şanzıman güzeldir. 2 hafta erken bitecek diye bilmediğiniz şanzımanı taktırmayın bence. Sabır deyip bekleyin.

Aracım yarın çıkıyor dediler hayırlısı bakalım sonuçları paylaşırım

ibrahim bey durum olumlu galiba,çıkan şanzımanı da koymuşsunuz ilana hayırlı olur inşallah,bu arada şanzıman için ne kadar ücret ödediniz öğrenebilir miyiz?sakıncası yoksa

Evet ne kadara mal oldu hangi parçalar değiști ve su an durumu nasıl bende meraktayım benimde baskı balata sanziman vs degismesi gerek az kaldı