Kayıt ol

Forum'umuzdan Daha Etkili Yararlanmak için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için Üye Formunu doldurmanız yeterlidir.Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz...

Follow us on Facebook Follow us on Twitter Linked In Flickr Watch us on YouTube My Space Blogger
+ Cevap Ver
2 sonuçtan 1 ile 2 arası
Ağaç Şeklinde Aç3Beğeni
  • 3 gönderen serdarzaydin

Konu: ssangyong grand musso

serdarzaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mesajları
    30
    Konuları
    5
    İsim Soyisim
    Serdar Aydın
    Kan Grubu
    A Rh+
    Aldigi Begeni
    31
    Begendikleri
    6
    Meslek
    Turizm
    Aracı
    opel astra j cdti otomatik

ssangyong grand musso

Saygıdeğer Arkadaşlar

Herkese selamlar. mesaj yazmasamda sizleri takipteyim. bugün yeni çıkan grand mussoyu incelemek için ssangyong antalya bayisine gittim. eski ekip tümüyle değişmiş. araç çok kaslı duruyor, göze hoş geliyor. içine bindim iç mekan malzeme kalitesi (Benim bindiğim 4X4 modeli) gayet yüksek neredeyse bir pick up tan beklenmeyecek kalitede. bayideki görevli arkadaş altyapısının g4 rexton ile aynı olduğunu, bunun rextonun pick up versiyonu gibi düşünülmesi gerektiğini söyledi. araçla bir teste çıktım. tek kelimeyle büyüleyici. arkadaşın ısrarı ile sert bir viraj alıp araziye daldık araç 4X2 konumunda özellikle toprak zeminde arkasını kaydırmaya çalıştım zerre kaymadı. derin oyuklara girdim çıktım başka bir araçta olsa kafayı tafana çakarsın bunda gayet rahat geçti. oradan asfalta geçtim gayet rahat, stressiz keyifli bir sürüşü var. otomatik şanzımanın geçişleri hissedilmiyor. dizel motor gürültüsü iyi izole edilmiş. dönüş çapı çok yeterli. kendi aracımın kredi borcu bitmş olsa hemen takasa girecektim. hülasa gayet keyifli bir araç birkaçyüz metre yol aldıktan sonra pick up kullandığınızı unutup çok tok bir suv kullandığınızı düşündıürüyor. almayacak olsanız bile bence test etmekte fayda var. benim tek eleştirim 2 yıl önce oturduğum xlv nin koltuğu daha konforluydu.
    ali, alonewolf ve muhoi bunu beğendiler.

lavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mesajları
    59
    Konuları
    3
    İsim Soyisim
    Muzaffer Tarım
    Kan Grubu
    0 Rh+
    Aldigi Begeni
    28
    Begendikleri
    4
    Meslek
    Bilgi teknolojileri ve Erp Uzmanı
    Aracı
    Rexton 2.0 2013 - bir önceki ise 2.7 2010

Cevap: ssangyong grand musso

Aslinda araç nissan navara uzerine yapilmis x class gibi

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Tüm Zamanlar GMT +4 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 11:48.