Kayıt ol

Forum'umuzdan Daha Etkili Yararlanmak için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için Üye Formunu doldurmanız yeterlidir.Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz...

Follow us on Facebook Follow us on Twitter Linked In Flickr Watch us on YouTube My Space Blogger
+ Cevap Ver
3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Ali_Şenpınar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mesajları
    1
    Konuları
    1
    Ali Şenpınar
    Kan Grubu
    0 Rh+
    Aldigi Begeni
    0
    Begendikleri
    0
    Meslek
    tekniker
    Aracı
    Ssangyong actyon sports 2009

Actyon sports 2009 için ön cam lazım

Merhaba arkadaşlar;

Adım Ali;Bursa'da yaşıyorum. 2 yıl önce, K.Maraş'da köyde yaşayan babama 2.el bir actyon sports almıştım..Gayet memnun..Geçen yaz, balkondan üzerine düşen bardak ön camda çatlağa sebep olmuştu.O çatlak büyüdü. Daha da büyüyecek gibi duruyor.. Çatlağı daire içine alma klişesine camcı,bi faydası olmaz demiş..Uzatmayayım..Değiştirmem gerekecek fakat o bölgede nereden bulurum nasıl yaparım bilemiyorum..Bursadaki servisi aradım sadece cam 2332 TL. Bunun fitilleri yapıştırıcısı falan yaklaşık toplam 3000 TL. Antepteki servisi onlarca kez aradım açan yok.Bu araç Antep-Maraş-Adana civarında çok yok;bu yüzden çıkma cam muhtemelen bulamam.. Sanayideki camcı esnafta da bulunur mu bilemiyorum..Ne yapmalaı ne tavsiye ederisiniz ? Saygılar...

muhaRRem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mesajları
    328
    Konuları
    6
    İsim Soyisim
    Muharrem
    Kan Grubu
    A Rh+
    Aldigi Begeni
    310
    Begendikleri
    155
    Meslek
    Serbest
    Aracı
    Actyon Sports 4x4

Cevap: Actyon sports 2009 için ön cam lazım

Doraglass tarzı firmalar bu araçlar için yan sanayi cam üretiyorlar. O bölgedeki camcılarda olmasa bile servisin verdiği fiyatın çok altına getirtebilirler
    2" Lift Kit, 2" Body Kit, 235/85 R16

Enes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mesajları
    95
    Konuları
    5
    Mustafa Aydeniz
    Kan Grubu
    AB Rh+
    Aldigi Begeni
    44
    Begendikleri
    44
    Meslek
    selbest
    Aracı
    Ssang yong

Cevap: Actyon sports 2009 için ön cam lazım

3000 bin lira iyi para bana bir yıl önce serviste 1650 lira fiyat verdiler sadece cam için montaj yapmıyoruz dışarıda taktırın dediler doraglas ve benzeri firmalar ın elinde yoktu tam ümidi kestim servisten alacaktım camcının birinde buldum montaj işçilik dahil 350 lira perte ayrılmış araçların parçalarını sigorta şirketlerinden alıp satıyorlar 3000 lira vermektense camcıları dolaşın derim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Tüm Zamanlar GMT +4 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 13:14.