Kayıt ol

Forum'umuzdan Daha Etkili Yararlanmak için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için Üye Formunu doldurmanız yeterlidir.Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz...

Follow us on Facebook Follow us on Twitter Linked In Flickr Watch us on YouTube My Space Blogger
+ Cevap Ver
Sayfa 1/94 1231151 ... SonSon
940 sonuçtan 1 ile 10 arası
Ağaç Şeklinde Aç665Beğeni

Konu: SsangYong Team Grubunun Üye Tanıtım Sayfası.

SsTeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mesajları
    6.921
    Konuları
    989
    İsim Soyisim
    İsmail DILME
    Kan Grubu
    0 Rh+
    Aldigi Begeni
    3480
    Begendikleri
    6169
    Meslek
    Bilişim Teknoloji Uzmanı
    Aracı
    SsangYong Musso Grand 4x4 Red Rhino

SsangYong Team Grubunun Üye Tanıtım Sayfası.

Sevgili arkadaşlar,

bu sayfada üyelerin birbirleriyle daha iyi tanışıp kaynaşması için kendilerini mümkün olduğunca tanıtmalarını öneririz çünkü Birçok forum üyeleri şahsen birbirini tanımadığı için arada mesafe oluyor.

Yeni Üye Tanıtım Bilgi Formu;

1.- Adınız, Soyadınız:
    2.- Yaşınız:
    3.- Aracınız (Marka ve modeli):
    4.- Mesleğiniz:
    5.- Siteyi nereden duydunuz:
    6.- Yaşadığı şehir / semt :
    7.- Hobileriniz:
    8.- Kan Grubunuz:

Kendinizi tanıtmak için başlık açtığınızda bu şablonu kopya- yapıştır yapıp doldurabilirsiniz.Tüm bilgileri eksiksiz doldurmanız sizi daha iyi tanımamız açısından bizlere yardımcı olacaktır.

.

korandosports - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mesajları
    224
    Konuları
    21
    İsim Soyisim
    Uğur
    Kan Grubu
    0 Rh+
    Aldigi Begeni
    13
    Begendikleri
    3
    Meslek
    Öğrenci
    Aracı
    Korando Sports

Cevap: Kendimi tanıtayım!?

Hakkımda: Adım Uğur 19 yaşındayım hobi olarak dağ bisikletini severim biggrin - SsangYong Team Grubunun Üye Tanıtım Sayfası. izmirde yaşıyorum
    -13 SsangYong Korando Sports A/T Q Pack Hardtop
    -15 SsangYong Tivoli 1.6G A/T Platinium

falken34
    falken34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

adım kenan 30 yaşındayım..makina teknisyeniyim.hidrolik sistemler ,makinalar,güç üniteleri,pompa sistemleri,hidromekanik sistemler konusunda çalışıyorum..
    ataşehirde oturuyrum.offroaddan ziyade şehirden uzak yerlerde kamp&keşif yapmayı severim....hobi olarak motorsporları konusunda çalışıyorum.. okçulukla uğraşıyorum.balık tutuyorum,motorsiklete biniyorum.(hanımdan izin alırsak tabi )

cavdare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mesajları
    1.106
    Konuları
    40
    İsim Soyisim
    Ertuğrul Çavdar
    Kan Grubu
    0 Rh+
    Aldigi Begeni
    453
    Begendikleri
    19
    Meslek
    Öğretim Üyesi
    Aracı
    2,7 Rexton Lx Spr

falken seninle tanışmamız lazım...
    36 yaşında işletme bölümünde öğretim üyesiyim...araziyi(hem araçla hem yaya) seviyorum ayrıca okçuluk ve dalışla ilgileniyorum...

camouflage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mesajları
    196
    Konuları
    14
    İsim Soyisim
    İlhami Özdemir
    Kan Grubu
    A Rh+
    Aldigi Begeni
    122
    Begendikleri
    184
    Meslek
    Eğitim amelesi
    Aracı
    Defender 110 Hcpu

Adım İlhami, 41 kere maşallah yaşındayım ve Bolu'da ikamet ediyorum.
    Aslen beden eğitimi öğretmeni olmakla birlikte, son 10 yıldır Bilişim Formatörlüğü yapıyorum. Formatör kelimesi süslü gelmesin, bildiğiniz amelelik
    Yaklaşık 5-6 yıl Türkiye Eskrim Federasyonu Asbaşkanlığı, Akdeniz Konfederasyonu haznedarlığı ve yönetim kurulu üyeliği yaptım. Siyasiler ve biz spor adamlarının bakış açısındaki uçurum nedeni ile istifa ettim.
    Tüm seriyi bitirmek üzere Suzukiye sevdalandım. Seri bitti, hiç çalışmasın 4 tekerleği olsun yine alırım, yine yaparım.
    Ama şimdilerde Ssangyong'a göz kırpıyorum. İşin ilginç yanı, hem seviyorum hem korkuyorum...

orçun81
    orçun81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Adım Orçun 31 yaşındayım Düzce'nin Akçakoca ilcesinde oturuyorum. Elektrikciyim kendi iş yerim var. Sapina kadar Offroadcuyum ve kampciyim.
    Dosod (Düzce Offroad) yöneticilerindenim.
    L200-Actyon Sports arasında kalmisken 2009 at 28binde bir Actyon Sports aldım. Elimden geldiğince aracı offroada uygun hale getirmeye calisiyorum.
    Herkese selamlar saygilar...

vedaterdönmez
    vedaterdönmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Vedat Erdönmez 42 yaşında istanbul da ikamet ediyorum, 4 çocuk babasıyım, pijama ve çamaşır imalatı ve toptan satışı yapıyorum , ilk 4x4 aracım rexton offroad deneyimim daha önce olmadı ama aracımdan çok zevk aldım, doğayı ve gezmeyi seviyorum , hem geniş aile hemde doğa ve gezme olunca rexton mükemmel diyorum

falken34
    falken34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

cavdare Nickli Üyeden Alıntı
    falken seninle tanışmamız lazım...smile - SsangYong Team Grubunun Üye Tanıtım Sayfası.
    36 yaşında işletme bölümünde öğretim üyesiyim...araziyi(hem araçla hem yaya) seviyorum ayrıca okçuluk ve dalışla ilgileniyorum...

hocam bayada aynı aktiviteleri paylaşıyormuşuz.biggrin - SsangYong Team Grubunun Üye Tanıtım Sayfası. ben benim iti alıp dağ bayır gezerim boş zamanlarda.biggrin - SsangYong Team Grubunun Üye Tanıtım Sayfası.
    yazın bende serbest dalış yapıyorum..hatta bazı sezonlar zıpkınla avlanıyorum...okçuluk yapıyorum..(daha yeni amerikadan 70lb makaralı yay getittridim)
    sen nerde oyuruyorsun hocam?

BARJEN
    BARJEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BARIŞ ESENER 26 yaşındayım .istanbul tuzlada ikamet ediyorum. nişanlıyım önlisans mezunuyum (otomotiv teknikeri) . Gıda firması sahibiyim . Hafta sonları köpeğim nişanlım ve korondo sports umuzla günübirlik trekking yaparız ve şehirden uzaklaşmak adına kandıra ya kaçarım . doğa yürüyüşleri f1 ,on road ve off road izlemekten keyif alırım . beni en çok rahatlatan şey ise az bina bol yeşil ve mavidir böyle olan her organisyonda mutlaka varım .

legionee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mesajları
    653
    Konuları
    8
    İsim Soyisim
    Ali Emre AKGÜN
    Kan Grubu
    AB Rh+
    Aldigi Begeni
    372
    Begendikleri
    479
    Meslek
    Genel Cerrah
    Aracı
    Rexton 4x4 Platinum

Adım Ali Emre, 33 yaşında bir genel cerrahi uzmanıyım. Evli ve 1 kız çocuğu babasıyım. (2. kız da 10 güne kadar geliyor inşallah) 19 aydır Kars'ın Kağızman ilçesinde zorunlu hizmet veriyorum. İşten arta kalan zamanlarda akvaryum, doğa gezileri, arabalar ilgi alanlarım. Rexton ilk SUV aracım, onunla birlikte kamp ve off road olayını ilerletmeyi düşünüyorum.

+ Cevap Ver
Sayfa 1/94 1231151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Tüm Zamanlar GMT +4 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 22:14.